Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Masa Bayrakları

Bayrak, Bir devleti simgeleyen kimlik kartı olduğu gibi bunun yanı sıra grupları, kurumları, kuruluşları, partileri, spor kulüplerini, dernekleri, şirketleri ve firmaları temsil eden bir simdedir. Toplumların ve milletlerin maneviyatında çok daha geniş tanımlarla yer bulsa da teorik olarak bu şekilde açıklanır. Bir çok çeşidi ve ebadı olan bayraklar, var olmanın ve bağımsızlığın en belirgin sembolüdür. Bizim ülkemizde ilhamını Türk bayrağından alan diğer bütün bayraklar, yapılma ve kullanılma sebebini de bu doğrultuda açıklar. Ay Yıldızlı kırmızı Türk Bayrağı Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığının ve özgürlüğünün simgesi, var olduğunun emaresidir. Aynı şekilde kurulan her kurum ve kuruluşun da en önemli ve olmazsa olmaz simgesi kendilerini özetleyen ve anlatan bayraklarıdır.

Şekline, kullanılan malzemeye, ebatlarına ve kullanılma amaçlarına göre bir çok kategoriye ayrılan bayrak çeşitleri vardır. Bunlar: Türk Bayrağı, Ülke Bayrakları, 17 li Türk Devletleri Bayrakları, Flama, sancak, göndere bayrak, kırlangıç bayrak, Plaj Bayrakları, Olta Bayraklar ve Makam Bayraklarıdır. Birde çok özel mekanlarda yer alan küçük ebatlı masa bayrakları vardır. Standart olarak 15 x22,5 ebatlarında üretilen bu bayraklar, metal direklere asılı olarak masa üstlerinde kullanılırlar. Polyester ve saten kumaşlara çift yönlü olarak basılarak imal edilen bu bayraklar, serigraf, empirme baskı ve dijital baskı teknikleri ile imal edilirler.

Daha çok resmi kurumlarda kullanılan bu bayraklar, belediyelerde , derneklerde, vakıflarda, okullarda, özel kurum ve kuruluşlarda, partilerde ve spor kulüplerinde de kullanılmaktadır. Türk bayrağı olarak yapılmasının yanı sıra özel kuruluşların bayrakları da masa bayrağı formatın da imal edilmektedir.Son sistem teknolojilerle donatılmış olan Ulus Bayrak Firmasının imalathanesinde, alanında uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile en kaliteli ve seri üretimi gerçekleştirmektedir. Kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatlara zamanında teslim yapılmakta ve bu durum şirket misyonu olarak belirlenmektedir. Tekli masa bayrakları, ikili masa bayrakları ve üçlü masa bayrakları şeklinde hazırlanan masa bayrakları istendiğinde bu sayılar çoğaltılarak üretime devam edilmektedir. Titizlikle tasarlanmış ve dizayn edilmiş bir makamın ya da odanın en göz alıcı ve tamamlayıcı ayrıntılarıdır masa bayrakları. Ülkeler arası büyük toplantılarda ve organizasyonlarda renkleriyle ve desenleriyle göz alan masa bayrakları devler ve şirket imajının vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

Bayrak İmalatı, Sancak İmalatı, Flama İmalatı, 17 li Türk Devletleri Bayrakları, Ülke Bayrakları, Yabancı Ülkeler Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Göndere Bayraklar, Kağıt Bayraklar, Üçgen Bayraklar, Bayrak Üretimi, Atatürk Posterleri üreten Firma, Salon Direkleri, Bayrak Direkleri, Olta Bayrak, Plaj Bayrak, Parti Bayrağı Üreten Firmalar, Spor Klübü Bayrakları, Beşiktaş Bayrağı Üreten, Galatasaray Bayrağı Üreten, Fenerbahçe Bayrağı Üreten firmamız masa bayrakları üretiminde de oldukça iddialıdır. Ucuz Bayrak Üretimi, kaliteli bayrak üretimi, zamanında bayrak üretimi ve en ucuz bayrak üretimi alanında da üzerine düşeni fazlasıyla yapmaktadır.